Adwokat
Ewa Wojteczek

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego uzyskując tytuły magistra prawa i magistra prawa administracyjnego.

Telefon

+48 793 172 769

Email

e.wojteczek@gmail.com

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego uzyskując tytuły magistra prawa i magistra prawa administracyjnego oraz na Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując tytuł dziennikarza.

Główny przedmiot zainteresowań to prawo cywilne (odszkodowania i zadośćuczynienia), prawo bankowe (postępowania związane z umowami kredytów frankowych) oraz prawo gospodarcze(opiniowanie umów pomiędzy osobami prawnymi) oraz prawo karne, administracyjne.

W trakcie aplikacji adwokackiej odbyła praktyki w bełchatowskiej i piotrkowskiej prokuraturze oraz lokalnych sądach oraz współpracowała z Kancelariami Adwokackimi na terenie Bełchatowa oraz Piotrkowa Trybunalskiego i Łodzi.

Moje specjalizacje

Sprawy cywilne

Obsługa spraw związanych z umowami, spadkami, rozwodami, odszkodowaniami, prawem nieruchomości i innymi.

Sprawy karne

Reprezentacja klientów w sprawach karnych, zarówno w charakterze oskarżyciela, jak i obrońcy.

Sprawy rodzinne

Pomoc prawna w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, opieki nad dziećmi, adopcji i innym zagadnieniom związanym z prawem rodzinnym.

Prawo pracy

Obsługa klientów w kwestiach zatrudnienia, umów o pracę, mobbingu, zwolnień i sporach pracowniczych.

Sprawy gospodarcze

Specjalizacja w obszarze przestępstw i wykroczeń gospodarczych oraz reprezentacja przedsiębiorców w takich sprawach.

Sprawy administracyjne

Reprezentacja klientów w sporach z administracją publiczną, w tym w zakresie decyzji urzędowych, koncesji i innych kwestii administracyjnych.

Uzyskaj sprawiedliwość na jaką zasługujesz. Skontaktuj się ze mną już dziś!